Forum

Ημερομηνία: 2015-05-10

Από: A.T.

Θέμα: Ερώτημα: Συμβατότητα με Apple

Θα με ενδιέφερε να έχω τη δυνατότητα να συμμετάσχω σε αγώνες backgammon, είτε διαδικτυακά είτε δια ζώσης. Έχω όμως το εξής ερώτημα. Η πλατφόρμα Grridgammon όπου διαξάγονται οι αγώνες αναφέρει τα windows. Με δεδομένο ότι το laptop μου είναι Apple (λειτουργικό σύστημα 10.6.8) υπάρχει πρόβλημα συμβατότητας ή όχι;

Ημερομηνία: 2015-06-01

Από: Γιωργος Αυδης

Θέμα: Απάντηση:Ερώτημα: Συμβατότητα με Apple

Νομιζω οτι δεν ειναι συμβατο με Apple.
Δοκιμασε το ομως στην σελιδα www.gridgammon.com αν σου δινει την δυνατοτητα να κατεβασεις το λογισμικο.

Ημερομηνία: 2015-06-03

Από: Α.Τ.

Θέμα: Απάντηση:Απάντηση:Ερώτημα: Συμβατότητα με Apple


Κ. Αυδή ευχαριστώ για την απάντησή σας. Είχα δοκιμάσει και πριν αυτό που μου προτείνατε. To www.gridgammon.com μου δίνει τη δυνατότητα να κατεβάσω το αρχείο GG-WINDOWS-896-3.EXE αλλά αυτό το αρχείο δεν τρέχει στον mac. (Όταν προσπαθώ να το εκτελέσω απλώς ανοίγει σαν αρχείο κειμένου με "κινέζικους" χαρακτήρες).
Θα ήθελα οποιοσδήποτε με mac έχει βρει κάποια λύση να με ενημερώσει.
Κ. Αυδή θα ήθελα επίσης να σας ρωτήσω (επειδή δεν βλέπω κάποιες πληροφορίες στο site) πότε διεξάγεται η επόμενη διαδικτυακή διοργάνωση.
Ευχαριστώ

Ημερομηνία: 2015-07-31

Από: Γιωργος Αυδης

Θέμα: Απάντηση:Απάντηση:Απάντηση:Ερώτημα: Συμβατότητα με Apple

Δυστυχως δεν τρεχει σε mac , το διασταυρωσα και απο αλλον.
η επομενη διαδικτυακη διοργανωση θα γινει τον Οκτωβρη , οποτε αν βρεις σε windows κανε μια αιτηση εγγραφης στην υποσελιδα gridgammon για νασαι ετοιμος

Ημερομηνία: 2015-08-13

Από: Α.Τ.

Θέμα: Απάντηση:Απάντηση:Απάντηση:Απάντηση:Ερώτημα: Συμβατότητα με Apple

Σας ευχαριστώ πολύ. Θα προσπαθήσω να είμαι έτοιμος.
Απλά ενημερώστε με που θα βρω τις ακριβείς ημερομηνίες και την προκύρυξη της διοργάνωσης καθώς και τις προϋποθέσεις συμμετοχής.
Θα ανακοινωθούν στο παρόν site, ή πρέπει να κοιτάζω κάπου αλλού;

Ημερομηνία: 2014-11-30

Από: Βενετικ πετρος

Θέμα: χαιρετισμους

γεια σας και απο μενα στους ολους τους φιλους του καταπληκτικου αυτου του παιχνιδιου.
χαιρωμε που επιτελους φτιαξατε αυτο το σαιτ.,
ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!!!!!!!

Ημερομηνία: 2015-04-09

Από: Γιωργος Αυδης

Θέμα: Απάντηση:χαιρετισμους

Σε ευχαριστουμε Πετρο για τα καλα σου λογια. Χαρα μας να σε γνωρισουμε κι απο κοντα

Ημερομηνία: 2014-03-02

Από: IOANNA IOANNOU

Θέμα: euxaristo

geia sas meli tou bgfed. aplos ithela na sas po oti itane megali mou Xara kai timy na vretho konta sas kai na sas gnoriso :-)

Ημερομηνία: 2014-03-16

Από: Γιωργος Αυδης

Θέμα: Απάντηση:euxaristo

Γεια σου Ιωαννα, δικη μας χαρα και τιμη να σε εχουμε κοντα μας. Σε περιμενουμε παλι.

Ημερομηνία: 2013-11-04

Από: Αρης Γαλιατσάτος

Θέμα: Διαδικτυακές οργανώσεις

Θα ηθελα να συγχαρώ την ομοσπονδία και προσωπικά τον Γιώργο Αυδή για αυτή την εξαιρετική προσπάθεια που κάνουν με προσωπικό κόστος(οσον αφορά τον Γιώργο) να φέρουν πιο κοντά φίλους του backgammon απο ολη την Ελλάδα,χωρίς να χρειάζεται να ταξιδεύουν για να απολαύσουν το αγαπημένο τους αθλημα.Νομίζω οτι πρέπει να στηρίξουμε ολοι μας αυτήν την προσπάθεια για να μπορέσει να συνεχιστεί και στο μέλλον.Μπράβο και πάλι μπράβο!

Προϊόντα: 6751 - 6760 από 6763
<< 673 | 674 | 675 | 676 | 677 >>

Νέο σχόλιο